Beyaz Masa Çalışma Saatleri

Beyaz masa çalışma saatleri son dönemlerde halkla ilişkiler irtibat bürosuna ulaşmak isteyenlerce araştırılmakta ve merak edilmektedir.

Ülkemin tüm şehirlerinde yer alan ve belediyeler tarafından sunulan hizmetler içinde bulunan beyaz masa çalışma saatleri bulunmaktadır. Belediyelerin vatandaşlara çok daha iyi ve hızı bir hizmet verebilmeleri adına kurulan Halkla İlişkiler ve İrtibat Bürosu Beyaz Masa Birimi sürekli hizmet verebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Sizlere bu yazımızda Beyaz Masa Çalışma Saatleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Beyaz Masa Çalışma Saatleri Nelerdir?

Beyaz Masa olarak şehir belediyelerinin sunmuş olduğu halk hizmetleri ile vatandaşlara her konuda yardımcı olmaktadır. 153 numaralı hattı ile tüm halka şikayet ve dileklerinde yardımcı olan beyaz masa çalışma saatleri 7 gün 24 saat devam etmektedir. 24 saat boyunca hizmet sağlayan bu platformda halkın sorunlarına anında çözüm sağlamak için pek çok alanda uzman ekipler ile çalışılmaktadır.

Bunun yanı sıra İnstagram Hikayesine Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor? Sorusunun cevabına bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beyaz Masa Nedir?

Belediyelerin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren belediye birimlerinin çözmesi gereken tüm sorunlarını telefon ya da dilekçe yazılarak kabul eden ve şikayetin çözümlenmesi adına şikayetler belediyenin alakalı bölümlerine aktaran hizmetlerin verildiği birime Beyaz Masa denilmektedir. Çeşitli belediyeler bu hizmetleri farklı isimler ile sunmaktadır. Beyaz Masa telefon numarası 153 hattını arayarak veya dış bağlantı bölümü altında verilen başvuru formunu doldurduktan sonra internet aracılığı ile göndererek dilek ya da şikayetler iletilip şikayet takibinin yapılması mümkün olmaktadır. Beyaz masa hizmetlerinde dilek ve şikayet yönetim süreci içinde halkın pek çok kanaldan ilettikleri bu durumlar kaliteli ve hızlı bir çözüm sunulması amaçlanmaktadır.

Beyaz Masa Sorunları Çözümleme

Halkın yaşamış olduğu şikayetleri iletebilmeleri adına pek çok farklı kanal bulunmaktadır. Bu kanallar içinde Beyaz Masa belediyelerin sunmuş olduğu en güvenilir hizmet alanları arasında yer almaktadır. Yapılan başvurular çok daha kısa süre içinde konusunda deneyimli olan ekipler tarafından inceleme yapılarak çözüme ulaştırılır. Çözüm sağlandıktan sonra halka geri dönüş yapılmaktadır. şikayetlerin çok daha hızlı, doğru ve müşteri odaklı yaklaşımı ile çözülmesi adına alakalı ekipler devamlı olarak gelişim, eğitim programlarına katılmaktadır. Beyaz Masa’nın amacı tüm şikayetin özenli ve daha dikkatli bir şekilde alakalı birimler tarafından incelemesidir. Bu incelemeler sonucunda çözümler sunulmaktadır.

Yorum Yap

logo

Katip Online, Adalet Bakanlığı Personeli ve adaylarına yönelik olarak hazırlanmış olan ve binlerce kişinin emeğini barından özel bir klavye çalışma projesidir.

Tüm hakları saklıdır. © 2022 Katip Online.

Katip Online Uygulamalar

Bizi Takip Edin!

Email: info@katiponline.com