İnstagram Hikayelerine Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor?

İnstagram Hikayelerine Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor? Sorusu son zamanlarda birçok kişinin araştırdığı konular arasında yer almaktadır.

İnstagramda son dönemlerde birçok kişinin hikaye paylaştığını ve diğer sosyal medya sayfalarına göre ön planda olduğunu bilmekteyiz. Hikaye paylaşımı sonrası hikayeye bakanların neye göre sıralandığına ilişkin olarak da birçok kişinin araştırma yaptığını bilmekteyiz. Sizlerde İnstagramda hikayeye bakanların neye göre sıralandığı hakkında araştırma yapıyorsanız, yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda İnstagram Hikayelerine Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor? Sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

İnstagram Hikayelerine Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor?

Genel olarak gündelik yaşamda sıklıkla İnstagram Hikayelerine Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor? Sorusuna yanıtlar aranmaktadır. İnstagram hikayeleri her geçen gün daha çok kullanılmaya başlandı. Özelliklede pandemi süreci kapsamında instagram kullanımları daha çok artmıştır. İnstagram hikayelerinin temel özelliklerinden birisi de bakanların listeleri görülmesi oluyor. Genel olarak İnstagram hikayeleri için görülen listenin sıralanması üç temel ögeye göre sırlanmaktadır. Bunlar;

  • İnstagram hesabınızdaki stalkladığınız hesaplar dikkate alınır.
  • Hesaplar ile etkileşim oranlarınız dikkate alınır.
  • Hikayelerinizin paylaşılma zamanı da sıralama listelerinin oluşumları için önemlidir.

Günümüzde tüm dünya genelinde İnstagram; sosyal medyalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Özelliklede gençler için İnstagram kullanımları gündelik yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alır. İnstagram hikayeleri ise hesaplarının aktif olarak kullanılmasında etkili oluyor. Pek çok İnstagram kullanıcısı için ise hikayeye bakanlar listeleri önemlidir.

Instagram Hikayeleri

İnstagram’da Nasıl Hikaye Paylaşılır?

Pek çok kişi için İnstagram dünyasında hikaye paylaşım konuları çeşitlidir. Fakat genel olarak gündelik yaşamlarını yansıtan hikaye paylaşımları gerçekleşir. İnstagram hikaye paylaşma aşamaları ise şu şekildedir;

  • İnstagram uygulamasının ana sayfasında profil fotoğrafının yer aldığı kısım tıklanır.
  • Karşıya galeri içindeki görseller ve kamera ekranı seçenekleri çıkar.
  • Seçeneklerden hangisi üzerinden paylaşım yapılacak ise o tercih edilir.
  • Uygulama içinde ki filtre çeşitleri isteğe bağlı olarak seçilerek kullanılır.
  • Son olarak paylaş butonuna basılır.

Genel olarak İnstagram dünyasında hikaye paylaşımları yaklaşık bir dakika sürmektedir. Paylaşılan hikaye ise 24 saat boyunca İnstagram hesabının profil alanında yer alır. Dilerseniz bu süre dolmadan da hikayenizi siz silebilirsiniz.

Katip Online instagramdan takip etmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

İş Dünyasında İnstagram Hikaye Paylaşımları

İnstagram hayatın her alanlarında yer almaya başladı. İş dünyası için de artık İnstagram önemli bir etken oluyor. Özelliklede özel sektörün gelişim süreci için İnstagram dünyası oldukça dikkat çekmektedir. Bu yüzden de artık günümüzde işletme hesapları adı altında İnstagram hesaplarını iş yerleri açabilmektedir. İş dünyasında İnstagram hikaye paylaşımları hesabın daha çok dikkat çekmesini sağlamaktadır. İlgili özel alana göre iş dünyası için hikayelerin paylaşımları kısa sürede gelişimlerini sağlar. Genel olarak günümüz koşullarında iş dünyası İnstagram hesaplarının hikaye paylaşımları ile aktif olmalarını zorunlu haline getirmiştir.

Yorum Yap

logo

Katip Online, Adalet Bakanlığı Personeli ve adaylarına yönelik olarak hazırlanmış olan ve binlerce kişinin emeğini barından özel bir klavye çalışma projesidir.

Tüm hakları saklıdır. © 2022 Katip Online.

Katip Online Uygulamalar

Bizi Takip Edin!

Email: info@katiponline.com