Paylaşılan Anı : 84

Haydi Sende Bizimle Anını Paylaş!

Denizetas61

Denizetas61

157 gün önce

Trabzon Adliyesi Zabıt Katipliği Mülakatını Kazandım ve Atandım

Merhaba öncelikle klavye çalışmamı burada yapmama rağmen ilk defa keşfettim burayı her neyse. Kpss sınavınan sonra daktilo belgemi aldım ve hemen klavye çalışmalarına başladım. Normalde Q klavye ile 90-100 kelime yazıyordum. 2 hafta..

MelihOzaslan

MelihOzaslan

161 gün önce

Başarısızlık Hikayesi :)

Normalde 130 kelimeden aşağı Q klavye ile yazmıyordum. sınava çok sıkı çalıştım. sınav günü geldi çattı ve heyecanım da yoktu aslında. ancak ne oldu bilmiyorum normalde 130dan aşağı yazmadığım metinde o kadar zorlandım ki an..

Lastsummer

Lastsummer

163 gün önce

umut her zaman var

Bu yıl ilk defa klavye sınavına ve sözlü mülakata katıldım. Kaybettim:) ama bunu asla başarısızlık olarak görmüyorum birçok şeyi tecrübe edindim ve bu yıl hepsini kullanıp muhteşem bir şekilde döneceğim, sizde benim gibi pes et..

Yıldız

Yıldız

218 gün önce

Klavye sınavında elenmekten klavye birinciliğine

2022 yılında yılbaşının peşine klavye çalışmaları yapmaya başlamıştım. Q klavyenin türkçe metinlere uygun olmadığını ilerlemenin zor olduğunu farkedince risk alarak F klavyeye geçiş yaptım. Harf dizilimini öğrenmek, parmakl..

Yaralı Yüz

Yaralı Yüz

223 gün önce

İzmir Adliyesi Zabıt - İcra ve Erzurum CTE Katipliği

Merhaba.İzmir Adliyesi Zabıt Katipliğinde 151-1 , İzmir İcra da ise 151-2 yazdım.Erzurum Adliyesinde ise 153-1 yazdım.İzmir İcra mülakatında 9-10 a yakın soru soruldu ve 8 tanesine tam cevap verdim. Aslında mülakatım güzel geçmişti,..

NS

NS

223 gün önce

Balıkesir adliyesi zabıt katipliği

Öncelikle merhaba benim şansım ilk kez başvurup ve ilk başvurumda sınavı ve mülakatı geçmem sanırım . ilk başlarda çok motive değildim ama kursa gidip benden daha iyi yazan arkadaşlarımı görünce bende yapabilirim diye kend..

Trolgar

Trolgar

223 gün önce

İzmir adliyesi, 1.5 ayda 130 kelime, sonuç: Başarılı.

Bundan 7 ay önce Nisanın henüz ortaları iken ben zaman az kaldı diye Q klavye almıştım ve hatta daha sonrası da aynı sebepten bu alıma yetişemem diye düşünüp motivasyonumu kaybedip başvurmamayı düşünmüştüm. Sadece infaz koruma..

Dahlia

Dahlia

225 gün önce

İzmir Adliyesi Katiplik sürecim

herkese merhabalar size geçirdiğim süreçten bahsetmek istiyorum lise mezunuyum kpss puanım ise 71 bu yola girmeden önce herkesin torpilsiz referanssız olmaz dediği bir sürece girdim herşeye baştan başlayarak evde kendi çalışmamla 100 ..

Hamza Yılmaz

Hamza Yılmaz

225 gün önce

Pes Etmek Yok!!! [İstanbul Adliyesi Zabıt Katipliği]

İstanbul Adliyesinde hem zabıt hem icra katipliğine başvurdum. Zabıt katipliğinde 197, icra katipliğinde 214 yazdım. İkisinin de sözlüsü çok güzel geçti, kendimi güzel ifade ettim ve sorulan soruların hepsini bildim. Tahmin edersiniz..

Aleynaogut

Aleynaogut

228 gün önce

Bir Senelik Emeğimin Karşılığını Nasıl Aldım ve Neler Yapıp Atandım.

Öncelikle çalışmaya yeni başlayan ve kazanıp anıları okumaya gelen arkadaşlara selam olsun. Benim adım Aleyna ÖĞÜT burada klavye çalışmaya başlayan arkadaşlara örnek olsun diye yazıyorum umarım bazı arkadaşlara bir şeylerin fa..

S.g

S.g

229 gün önce

Ankara Zabıt İlk Giriş -186- Net ve Sonuç Asil

Herkese Merhaba. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. gerçek manada ilk kez 2022 Aralık ayında ciddi ciddi klavye çalışmaya başladım. Normalde Q klavye ile çalışıyordum daha sonra halk eğitim merkezine gittim ..

Salihatutar

Salihatutar

231 gün önce

İlk Girişimde Kazanmakk ( Cizre Adliyesi Zabıt Katibi)

merhabalar herkese:) benim olay tamamen belkide hırsımdı adalet kazanıp gidemedim bende bu yola giriştim kpssden yeterli puan aldım ve başladım klavyeye q dan devam ettim elim daha yatkındı diye ama siz öyle düşünmeyin f den başlayı..

Hafsaesra

Hafsaesra

232 gün önce

İnancı ve Umudu Kalmayan Biri :)

merhaba evet başlık biraz ürkütücü olabilir, fakat çok fazla emek verip de alamamanın sonu bu. İstemeye, yeniden denemeye cesareti kalmamış insanlar. İlk deneyimim Erzurum Adliyesinde oldu. Klavye de 102 doğru yazabilmiştim ve bu da s..

Ceku

Ceku

243 gün önce

Bursa Adliyesi Zabıt Katipliğini Kazandım. Pes Etmeyenler Kazanır..!!

Merhabalar. Adalet meslek yüksek okulundan mezun olduktan sonra KPSS sınavına girdim. Yakın bir zamanda da Adalet Bakanlığının katip alımları başladı. O zamanlar henüz hızlı yazamıyordum yazdığım kelime sayısı 3dk da ancak 70-80 ..

Vangokyo

Vangokyo

245 gün önce

Trabzon Adliyesi Zabıt Katipliği kazanmak!!!

Herkese merhabalar. kısaca geçirdiğim süreçten bahsedeceğim. lisede ve üniversitede adalet bölümü mezunuydum. mülakata ilk girişimdi. kpss puanım ise 77herkesin torpilsiz olmaz dediği bir süreçti bende başlarda böyle düşünüyord..

NoodLe

NoodLe

247 gün önce

Ankara Adliyesi Zabıt Katipliğini Kazanmak

Bir şeyleri elde edebilmek için bir başına, çokça uzun bir süre emek veren ve her seferinde de ısrarla başarısız olan bir arkadaşınızdan selamlar...Kendimi bildim bileli sürekli sınavlara hazırlanıyor fakat istediğim sonucu asla el..

Aslı ;)

Aslı ;)

250 gün önce

Konya Adliyesi Katiplik Sürecim... Bol Motivasyon İçerir

Katiplik serüvenine en erken atılanlardan biriyim sanırım.Liseyi bitirir bitirmez KPSS sınavına hazırlandım. 75 puan alarak başvurumu yaptım. 12 Haziran sabahı sıfır heyecanla adliyenin yolunu tuttum. Sınav anına kadar hiç he..

Puanija

Puanija

253 gün önce

İcra Katibiniz Hizmete Hazır Efenim

4 Ağustos da kazandığımı öğrendiğimde ağlamaktan başka birşey yapmadığım için buradaki anımı güncellemek yeni aklıma geldi. 2019 dan beri girdiğim mülakatlardan en sonuncusunda yüzüm güldü ve kazandım. Rabbim emek veren bekl..

⚔️TERMİNATÖR⚔️

⚔️TERMİNATÖR⚔️

255 gün önce

Muğla Adliyesi Zabıt Katipliğini Kazandım.

ÖNCELİKLE BU ANIYI OKUYAN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA ASLA PES ETMEMEK GEREKTİĞİNİ SÖYLEMEK İSTERİM22 AĞUSTOS 2022 TARİHİNDE ÇALIŞTIĞIM İŞTEN İSTİFA ETMİŞTİM KPSS YE ORTALAM BİR AY VARDI VE BENİM BİLGİ AĞIM NEREDEYSE YOK DENİLE..

Ronin

Ronin

256 gün önce

Niğde zabıt katipliği Kazandım!

Üniversite bitince kpss çalışmaya başladım yaklaşık 6-7 ay bi çalışma sürem oldu umduğum puanı alamamak beni yormuştu fakat pes etmedim katipliği daha önce duymuştum puanımda yetiyordu biraz araştırdıktan sonra F klavye ile 0 da..