Reklam
Paylaşılan Anı : 58

Haydi Sende Bizimle Anını Paylaş!

El Prof

El Prof

1 gün önce

Manisa icra katipliği deneyimi

Merhaba Herkese 2023 Manisa adliyesi uygulama sınavı gayet nezih bir ortamı vardı, sandalyesi rahattı ekranda yazılarda çok güzeldi. Sınava bir gün öncesinden gitmek sizin icin çok iyi olur, adliyeyi tanımak rahat etmek açısından gör..

Nur2645

Nur2645

4 gün önce

Eskişehir Zabıt Katipliği Sınav Deneyimi

2018 yılında Eskişehir\'de zabıt katipliği için başvurdum. Klavye sınavı üniversitenin bilgisayar laboratuvarında yapıldı. Sınava yaklaşık 50 kişilik gruplar halinde girdik. Sandalye masa konforu gayet iyiydi. Klavye sesi yoğundu be..

Yıldızzccc

Yıldızzccc

4 gün önce

MARDİN ADLİYESİ KATİPLİK SÜRECİ

Merhaba arkadaşlar Sizinle klavye sınavına ve öncesine dair yaşadıklarımı kısaca anlatmak istiyorum. İlk Q klavyede yazıyordum. Karar verip F ye geçtim. Her gün çok düzenli şekilde program yapıp o programlara uydum. Mesela 2020 zabı..

Buzdolabı

Buzdolabı

4 gün önce

Çanakkale adliyesi

Herkese merhabalar, ben Çanakkale adliyesinde ilk kez klavye mülakatına girdim. Öncelikle sabah klavyeye göre sıraya girdik öncelikle f klavye aldılar sonra q klavye kullananlar girdi ben f klavye idim onar onar alınıyordu herkes ben 2. 10 ..

GÖKMEN BEKTAŞ

GÖKMEN BEKTAŞ

4 gün önce

TRABZON ADLİYESİ

Öncelikle bütün sınava girecek olan arkadaşlarımızla iyi şanslar diliyorum.Hakkınızda hayırlısı olsun. Emeğiniz olanın karşılığını alın emeğiniz yoksa kimsenin hakkına girmeyin.Toplamda 5 kere katiplik sınavına girmiş biri..

Katipspor

Katipspor

11 gün önce

KOCAELİ ADLİYESİ ZABIT KATİPLİĞİ

Arkadaşlar herkese merhabalar sınavınız beklediğinizden de iyi geçmesini temenni ediyorum. Öncelikle merkez adliye olması hasebiyle Gebze,kandıra,Gölcük ve diğer adliyelerin klavye sınavları burada gerçekleşti ve bu yüzden aşırı k..

Cansu

Cansu

12 gün önce

Ankara Adliyesi / Zabıt Katipliği -İstanbul Adliyesi / Zabıt Katipliği klavye sınav süreci

Herkese merhabaaa :) Ankara adliyesi zabıt katipliği sınavına ilk girdiğimde uzun bir bekleyiş olmuştu sınav giriş saatim 10 gözüküyorsa ben sınava girene kadar 12.30 olmuştu sınav ortamında kaç bilgisayar var hatırlamıyorum ama ..

Seren

Seren

13 gün önce

İstanbul Adliyesi Zabıt Katipliği / Malatya Adliyesi Cte katipliği katiplik süreci

Cte Katipliği için Malatya, Zabıt Katipliği için İstanbul Adliyesi tercihlerinde bulundum. Malatya Cte Katipliği klavye uygulama sınavı Karabükte on kişilik gruplar halinde gerçekleşti, İstanbul Adliyesi Zabıt Katipliği klavye uygulam..

Gizem27

Gizem27

14 gün önce

Adana Adliyesi Klavye Sınav Süreci

Merhaba arkadaşlar Adana adliyesine 2. başvuruşum. Sınavdan birkaç gün önce adliyeye fotoğrafımla birlikte gidip sınav giriş belgemi aldım. Adana\'da yaşadığım için ulaşım konusunda sorun yaşamadım ve taksiyle gittim. Sınav esn..

Apollon

Apollon

14 gün önce

Bursa Adliyesi Katiplik Süreci

Bursa Komisyonu klavye uygulama sınavı \'\'Hamitler toki mesleki ve teknik anadolu lisesi\'\'nde icra edildi.Tam emin olmamakla birlikte 15-20 kişilik gruplarla sınıflara girildi.Kendi klavyemi götürmedim ( Buna izin verilip verilmediği hakk..

Agafya

Agafya

15 gün önce

Trabzon Adliyesi Katiplik Süreci

Merhabalaaar, trabzon adliyesinde klavye mülakatına girdim ilk girişimdi heyecanım hiç yoktu ama ortamdan sebep istemsizce heyecanlanmışım ve bu parmaklarıma ve performansına yansımış. Gruplar halinde girdik ve herkes klavye türüne gö..

Kübraaa7

Kübraaa7

15 gün önce

Antalya ve Gaziantep Adliyesi Katiplik Serüvenim

Merhabalar.. Ben 2021 yılında hem Gaziantep hem Antalya adliyesinde klavye mülakatlarına girdim. 2020 de klavye çalışmalarına başlamıştım. Tam 1 yıl sürekli klavye çalıştım. Atanmayı herkes gibi bende çok istiyordum, adalet mezunu..

No:81

No:81

15 gün önce

Düzce Adliyesi Katiplik Sınav Süreci

Düzce adliyesi icra katipliği için başvuru yapmıştım. Uygulama sınavının olduğu gün başka bir komisyonda da sınavım olduğu için erteleme dilekçesi yazdım. Hiçbir sıkıntı olmadan sınav günüm başka bir güne ertelendi. Başka..

Kaft37

Kaft37

15 gün önce

Kastamonu Adliyesi Katiplik Sınav Süreci

zabıt katipliği için uygulama sınavına kastamonu adliyesinde girmiştim. uygulama sınavı için 2. katta bulunan sınav odasının olduğu koridorda toplandı bütün adaylar. adaylar kpss puan sıralamasına göre isimleri okunarak sınav odas..

Emrekole

Emrekole

15 gün önce

Çankırı Adliyesi Mülakat

sınav yerine 10 ar kişilik gruplarla aldılar sınav odasının önünde herkes ailesi ile bekleyebiliyor ve görevli 10 kişinin ismini okuyor şansınıza göre geç veya erken girebilirsiniz normal kıyafet giymiştim kendi klavyenizi veya min..

Dgram

Dgram

15 gün önce

ELAZIĞ ADLİYESİ ZABIT KATİPLİĞİ

merhaba arkadaşlar . ben Elazığ adliyesinde sınava girdim ilk girişim oldu katiponline ile hazırlandım hiçbir şey bilmiyordum bu sitede bayağı yol kat ettim sınava az bir süre kalmıştı işe girmek zorunda kaldım son bir ay hiç bakam..

Pikaçuu

Pikaçuu

16 gün önce

Niğde Adliyesi Zabıt Katipliği Mülakat Süreci

merhaba arkadaşlar. Ben niğde adliyesinde zabıt katipliği sürecini geçirmiş ve hala şu dönemlerde mülakat sonucu bekleyen bir adayım, umarım siz bunları okurken ben atanmış bir zabıt katibi olurum diyerek anılarımı sizlerle payla..

Bilgekunduz_33

Bilgekunduz_33

16 gün önce

Gaziantep Adliyesi Katiplik Anısı

Merhabalar katiplik icin başvurular e-devletten yapılmakta olup başvuru ile uygulama arası 1 buçuk ay kadar sürer Kpss puan sıralamasına göre alınacak sayınn 20 katı uygulamaya çağrlır lise önlisans lisans mezunları başvurabilir ve ..

Büşraadinç

Büşraadinç

16 gün önce

Gaziantep Adliyesi Katiplik Sürecim :)

Merhaba arkadaşlar ben Gaziantep'te yaşıyorum ve sınava burada girdim alım depremden dolayı geç yayımlandı ve süreç biraz uzadı . Sınava çok zor şartlar altında hazırlandım bir çok arkadaşımız gibi ama umuyorum ki inşaallah olu..

Rumeysa31

Rumeysa31

16 gün önce

KATİP DEĞİLİM AMA BUDA BENİM ANIM OLSUN

Hatay/İskendurun da yaşıyorum.6 Şubat depremini bizzat yaşamış biri olarak yazıyorum.Evlerimiz hasar gördü şuan depremzedelerin kaldığı toplu yaşam alanlarında yaşıyoruz.Ama bundan önce hiç tanımadığım 14 kişiyle aynı çadı..

şeymanurakgül

şeymanurakgül

16 gün önce

Erzurum Adliyesi Katiplik Sürecim

Merhaba, Erzurum adliyesine zabıt katipliği için başvuruda bulundum ve sizinle bu anımı paylaşmak istedim :) ilk olarak söylemeliyim ki gerçekten korkulacak hiçbir şey yokmuş komisyon gayet anlayışlı ve sakinleştirmeye yönelik sohbet..

Sinem.

Sinem.

16 gün önce

Adıyaman Adliyesi

Merhaba. Asrın felaketinin yaşandığı şehirlerden biri olan Adıyaman\'da sınava girdim.Depremi bizzat yaşamış ve yakınlarını kaybeden biri olarak bu süreç benim için çok zordu. Hem imkanlarımız kısıtlıydı hemde psikolojik olara..

Leyla33

Leyla33

16 gün önce

Manavgat Zabıt Katipliği Mülakat Sürecim

Merhaba zabıt katipliği mülakatına 3. Girişim daha önce farklı şehirleri denemiştim öncelikle sabah 9 gibi toplandık isimler okundu KPSS puan sıralamasına göre grup grup almaya başladılar sanırım 10 yada 15 er gruplar şeklinde idi ..

⚡ PİRAYE⚡

⚡ PİRAYE⚡

16 gün önce

Aksaray Adliyesi Katiplik Sınavı Deneyimi

Aksaray adliyesinde cezaevi katipliği sınavına girdim. Saat 9 da hepimiz Kpss puan türlerimize göre sıraya dizildik. 10 Q 10 F olmak üzere sırayla içeri alındık. İlk grupta girdim sınava. Sandalyeler masalara göre orantılıydı. Sınav..

BÜLENT

BÜLENT

16 gün önce

İskenderun Adliyesi Katiplik Sürecim

Merhabalar.2023 yılının malum yüzyılın depreminin ardından İskenderun adliyesine mülakatlara katıldık. 2016 dan beri uğraş veriyorum atanmak için umarım benim için son girişim olur ve bu sefer başarılı olurum.Sınav yerim iskender..

Urfali6363

Urfali6363

16 gün önce

Şanlıurfa Adliyesi Klavye Uygulama Sınavı

Ben hemen bi anı yazayım şuraya :) klavye uygulama sınavında oturduk işte yazıyoruz başsavcı yanımızda geziyor herkese bakıyor başarılar dedi herkese sınav başladı ben başladım yazmaya 201 kelime yazdım sınav bitti yanımdak..

✔️

✔️

16 gün önce

İstanbul Adliyesi İcra Katipliği / Çorlu Adliyesi Zabıt Katipliği Katiplik Sürecim

Sınavlara Çorlu Adliyesi ve İstanbul Adliyesinde girdim, sınav ortamı benim için sakindi sitede ne kadar yazıyorsam sınavda da o kadar yazdım, sınav modu iki adliyede de uygulama modu(yeni) kullanıldı, İstanbul Adliyesinde klavye sınav ..

Aylin P.

Aylin P.

16 gün önce

Malatya Adliyesi CTE Deneyimi

Bu sene hem zabıt hem cte katibi için başvurdum daha doğrusu icra da listeye giremediğim için ikisinde şansımı denedim. Depremden dolayı sınav Karabük'te yapıldı. Karabük Adliyesi çalışanlarının mütevaziliği, samimiyeti ve bizle..

Aylin P.

Aylin P.

16 gün önce

Elazığ Adliyesi Zabıt Katipliği Klavye-Mülakat

Elazığ Adliyesi'nde bu sene 2. girişim oldu. Klavye için girişte salonda kalabalığın içinde beklemek zordu ilk girişimde. 10 arlı gruplar halinde F-Q olacak şekilde içeriye almaya başladılar. Sıra bana geldiğinde yerime oturup heyeca..

Hiilall7

Hiilall7

17 gün önce

Tekirdağ Adliyesi Klavye Sınavı Deneyimi

Sınava girmek için il dışından geldim. Adliye, otogarda indikten sonra tek vasıta ile yaklaşık 20 dakika mesafede. Koridorda beklemeye başladık. Öncelikle icra katipliği için başvuran adaylar isimleri okunarak sırayla çağrıldı. Bu ..

Faruk Yurt⚡️

Faruk Yurt⚡️

17 gün önce

Konya Adliyesi Katiplik Sınavı Deneyimi

Konya adliyesinde sınava girdim, adliyeye sınav saatinden yarım saat önce gittim bunun sebebi sıranın çok olacak olmasıydı. Bizi yemekhaneye çıkardılar ve orada beklettiler yaklaşık otuz kişi olarak sınava aldılar. Sınava giderken y..

ümrannn

ümrannn

17 gün önce

Denizli Adliyesi Katiplik Mülakat Deneyimim

Merhaba arkadaşlar, sizlere 9 haziranda girmiş olduğum Denizli adliyesindeki klavye sınavından bahsedeceğim. İlk olarak bizleri aday sıra numarasına göre çağırmışlardı. Bahçede görevli 1-100 arası kişileri sıraya koyuyor sonra s..

Emre önal

Emre önal

17 gün önce

İzmir Adliyesi Katiplik Mülakat Süreci

Merhaba arkadaşlar.İzmir adliyesinde ilk olarak klavye mülakat sürecinden bahsetmek isterim size. 5 haziran 2023 tarihinde klavye mülakatında ilk olarak dışarıda sıraya alındık ve kağıtların üstünde  grup sıra numarasına ..

Nisanur Baran

Nisanur Baran

17 gün önce

Bursa Adliyesi Klavye Sınavı Deneyimi

Bursa adliyesi için sınava girdim. Klavye sınavı meslek lisesinde yapılıyor, sadece kimlik ile sınava giriliyor. Alfabetik sıraya göre ortalama 15 kişilik sınıflarda U şeklinde sıralarda sınav yapıldı. Klavye sesi beni rahatsız etme..

⚡ PİRAYE⚡

⚡ PİRAYE⚡

17 gün önce

Mersin Adliyesi Zabıt Katipliği Deneyimi

Mersin adliyesine zabıt katipliği için 2. başvuruşum. F ve Q klavye olmak üzere iki güne ayrıldı gruplar. isim sırasına göre sırayla içeri alındı. içeride zabıt katibi adaylarının yanı sıra katipler ve komisyon üyeleri de bulun..

⚡Herensuge ⚡

⚡Herensuge ⚡

18 gün önce

Bursa Adliyesi Mülakat Deneyimi

Katiplik mülakatını Bursa’da Uluyol adliyesinde girdim sınav D kapısından girilip zemin katta beklememiz istendi, sınavın bulunduğu koridor biraz dardı ve mahkeme salonu da bulunuyordu. Mülakata alınmayı beklerken sınava yazdığımı..

⚡Herensuge ⚡

⚡Herensuge ⚡

18 gün önce

Bursa Adliyesi Klavye Sınavı Deneyimi

Bursa adliyesinde zabıt katipliği için başvuruda bulundum, adliye sınavını Bursa’da bulunan Hamitler Toki Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde girdim, sınav yerine gitmek biraz sıkıntılıydı çünkü şehir dışından gelen biri için m..

Esmasolmaz

Esmasolmaz

18 gün önce

Gaziantep Adliyesi Klavye Mülakat Deneyimi

Gaziantep adliyesinde sınava girdim, giderken rahat kıyafetler tercih etmiştim, bunda bir sorun olmuyor bana önceden bildirdikleri saatte orda oldum, baya kalabalıktı önce içeri girer girmez kimliğimi verip imza attım ve sınava girmek içi..

Kelebek0234

Kelebek0234

18 gün önce

Adıyaman Adliyesi Klavye Sınavı

Katiplik için Adıyaman'a başvurmuştum. Komisyon tarafından sabah saat 09.00 da adliye önünde olmam gerektiği belirtildi. Saat 13.00 da listede adım okundu ve sınav salonunun önüne çağrıldım listeler KPSS sınav notuna göre ayarlanıy..

Siriusblack

Siriusblack

18 gün önce

İSTANBUL ÇAĞLAYAN ADLİYESİ KLAVYE SINAVI

Merhabalar, ben de ilk kez Çağlayan adliyesinde klavye sınavına girdim. Gerek salonun genişliği gerekse sandalye, bilgisayar, klavyenin rahatlığıyla klavye mülakatı keyifli geçti diyebilirim. Önce Adliyenin C kapısında zemin katta bekl..

Melek1

Melek1

102 gün önce

İstanbul Adliyesi İlk Klavye Mülakatı Deneyimim

Merhabalar,İlk deneyimimde yaşadığım tecrübeleri aktarmaya çalışıcam elimden geldiği kadarıyla, her şeyden önce deneyimlediğiniz hiçbir şeyden iyi veya kötü pişman olmayın, deneyimlediğiniz her şey farkında olmasanızda sizi b..

EKİNCİKATİP

EKİNCİKATİP

104 gün önce

İzmir Adliyesi Zabıt ve İcra katipliği Deneyimi

Sınava çalışırken kendimi fazlasıyla kasıp yüksek klavye sesleriyle çalıştım, buna kesinlikle gerek yok çünkü sınav esnasında kendi klavye sesinizi bile duyabiliyorsunuz. Ortalama 70-80 kişi sınava giriyor aynı anda heyecanlı ort..

Ahme0tcan

Ahme0tcan

104 gün önce

2023 İzmir Zabıt ve İcra Katipliği Mülakatta Neler Yaşadım?

Sizlere önce benim nasıl çalıştığımı söyleyeyim, ben Hatay'dan ilk defa İzmir gibi bir yerde başvuru yaptım. ne olup olmadığı konusunda bilgim yoktu. Yani sadece başvuruyu yapabileceğim yeri biliyordum internet sitesi olarak onun d..

☠️MERTİFOX☠️

☠️MERTİFOX☠️

107 gün önce

HEYECANLA KİMLER KİMLER GİTTİLER gaziantep adliyesi

Bu yazıyı heyecanına sahip çıkamayanlar için yazıyorum bu sınav sizin hayatınızın sonu değil emek verdik çalıştık tamam doğru ama ilk sınavınız değil ve son da olmayacak kendinizi hep daha iyi yerlerde hayal edesiniz ki iyiliğe..

☠️MERTİFOX☠️

☠️MERTİFOX☠️

203 gün önce

1.DENEME GAZİANTEP

selamlar ben mert bugün 05.03 .2023 deprem olmasının üstünden 1 ay geçti ve ancak eve girebildik bundan 2 ay önce 3 dakikada 15 20 kelime ile başladığım bu serüvende emeğimin karşılığı olarak 110 140 arası bi basamağa çıktım ç..

Oğuz YARAR

Oğuz YARAR

214 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

Başımız sağ olsun mekanı cennet olsun güzel kardeşimin..

⚡M J ⚡

⚡M J ⚡

221 gün önce

ÜMİDİMİZ UMUDUMUZ HEP ALLAHTAN

Bu katiplik için ve klavye için başladığım için o kadar pişmanım ki keşke hiç başlamasaydım diyorum pişmanlığım elenmekten dolayı değil arkadaşlarım sağ olsun gerekirse hep elenim ama olmuyor 02.02.2023 yılında üç senedir be..

⚡ LIFE IS HERE ⚡

⚡ LIFE IS HERE ⚡

223 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

İnanmak istemiyorum be kardeşim kısa zamanda güzel anılar yaşadık cok güzel makaralar yaptık eğlendik adliyeleri konuşuyorduk Q klavyeyi konuşuyorduk şimdi ben burada bu mesajı yazıyorum o kadar çok zor ki keşke böyle olmasaydı be ..

SAĞ TWİX

SAĞ TWİX

223 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

bu siteye girerken gördüğüm ilk isimler arasındaydı bir gün çok yanlış yaptığımı söylediğimde hep böyle söylenir misin demişti bende kusura bakmayın endişelendiğim için söylemek istedim demiştim sonra neden kusura bakalım na..

MAHMUT YILMAZ

MAHMUT YILMAZ

223 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

Bizlere yaptığın iyilikleri, yaptığımız çalışmaları hiç unutmadık unutmayacağız. Tüm emanetlerin asıl sahibi emanetini aldı kardeşim oysa ne hayallerimiz vardı Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun. Anılarla yaşatacağız....

⚡M J ⚡

⚡M J ⚡

224 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

Can kardeşim kısa sürede olsa seni tanıma fırsatım oldu klavyede düellolarda tanıştık senle grup oluşturduk biz MAHŞERİN KLAVYEŞÖRLERİ GRUBUNU onurlandırdın seninle düello yapmaktan büyük onur duydum Rabbim hayallerine kavuşturm..

✨Fatma✨

✨Fatma✨

224 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

Kelimelerin cümlelerin kifayetsiz kaldığı bir zaman.... Birlikte çalışma yapıp ufak bir sohbetimizin olması, düello açmıştım farklı metinler açar mısınız demesi ne kadar kibar bir insandın. Arkadaşımızın biri , sizin ne g..

⚡ PİRAYE⚡

⚡ PİRAYE⚡

224 gün önce

ATACANBERK AKÇAKOYUN İÇİN

Ah be Ata. Mahşerin 13 klavyeşöründen biri bizim için. Q klavyenin üstadı. O inadın, inancın, azmin. İzin vermezdin hiç birilerinin bizi yenmesine kabullenmezdin. Depremden 5 saat önce yazdığın şey hala gözümün önünde. Keşke cid..

Eeegle29

Eeegle29

224 gün önce

ATACANBERK AKÇAKOYUN İÇİN

Ben katip olmak için senelerimi vermiş biriyim çok güzel arkadaşlıklarım oldu bu sitede bunlardan biride Atacandı . Atacan'ı ben burda tanıdım ve çok pozitif bir arkadaştı ve beni geçtiğinde çok sinirlenirdim ama şimdi diyorum ki ..

225 gün önce

ATABERK AKÇAKOYUN İÇİN

ben ataberki bu sitede tanıdım. sabah akşam konuştuk sohbet ettik.hayallerimizden hedeflerimizden konuştuk.atanmayı herkes gibi o da çok istiyordu ve çok başarılıydı. sürekli ikimiz de atanacağız diyordu.ben çok kindarım sen atanır ..

Iremmeseli

Iremmeseli

346 gün önce

Bir zamanlar Katip olma aşamasındaydım🌸

Adalet meslek lisesi mezunu olduktan sonra bana destek veren adalet hocam kursiyerlik yapmaya başlamıştı.Hafta icleri ve hafta sonları kurslara katılarak kendimi geliştirmeye başlamıştım . İlk başta nasıl bir meslek olduğunu bilmediği..

MAHMUT YILMAZ

MAHMUT YILMAZ

500 gün önce

Anılar, Anılar...

Anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar. Güzel bir şarkının sözleriyle başlamakta güzel...Benim için Katip Online sanırım nasıl sabırlı olunur? Sorusunun bir cevabıydı... :)Anlatılacak o kadar çok anım, anlatacak o kadar gü..

Katip Online

Katip Online

467 gün önce

Katip Online Hikâyesi

Katip Online, bir grup zabıt katibi, mübaşir ve yazı işleri müdürü tarafından meslekte gelişimi sağlamak adına oluşturulan sonrasında adayların, lise ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile büyüyen kişisel klavye gelişimine..