Reklam
Paylaşılan Anı : 48

Haydi Sende Bizimle Anını Paylaş!

Yüsra

Yüsra

2 gün önce

Katip online her zaman yanımda olan

Slm arkadaşlar katip online sitesi ilk kurulduğu günden beri saat kaç olursa olsun her zaman yanında olan yöneticileri her zaman destek veren bir site olmasından dolayı çok yardımını gördüm ne zaman Bi eksik var desem hemen siteye yeni ..

Atanmış Katip

Atanmış Katip

2 gün önce

YORULANLARA,ÜZÜLENLERE VE BİRAZ UMUDA İHTİYACI OLANLARA...

Katip Online ile tanıştığım zaman 7. sınavıma hazırlanıyordum. 7 sizin için ne ifade eder bilmem ama benim için 6 yıkılış 6 hayal kırıklığı 6 umudunu kaybetme noktasına gelişi hatırlatıyor. Buraya binlerce anımı binlerce umu..

Miissarmy

Miissarmy

2 gün önce

Miissarmy'den Bir İz

Anı defterine ne yazsam diye düşünüp durdum, sürekli silip silip yeniden yazdım açıkçası buraya ne yazacağımı bilmiyorum ama ileride dönüp baktığımda benden de küçük bir iz olsun istiyorum. Klavye sınavına hazırlandığım s..

BİLGEHAN DUMLU

BİLGEHAN DUMLU

2 gün önce

İYİ Kİ KATİP ONLİNE:)

Katip online ile arkadaşım Fatmanur sayesinde tanıştım. Kurstayken bize tavsiye etti ve biz de çalışmalarımızı buradan gerçekleştirdik. Ben 3 dakikada 60 kelime yazıyordum. Katip online da çalışmalar yaparak hızımı ve kelimelerimi..

Seher

Seher

2 gün önce

Yine , yeniden savasmaya hazirim

Bu anıyı sınavımin üstünden çok zaman geçtikten sonra yazıyorum.belki de yeni yeni toparladım kendimi . Neden olmadı sorusuna verilecek o kadar çok bahanem , o kadar çok cevabım var ki ama hayir ben bahane üretmek için bilgisayar ..

Ntu7

Ntu7

2 gün önce

6 KOCA SENE...

Bu yola yeni çıkmış.. ya da bu yolculuğa başlamayı düşünen arkadaşlar.. ne olursa olsun bir şeyi gerçekten istiyorsanız PES ETMEYİN. böyle güzel uygulamaların gruplarında kıymetini bilin.. ben bu yolu emekleyerek yürüdüm. sizle..

Menekşe

Menekşe

34 gün önce

Devam edin ve başarın

Evet başarıya giden yolum burdan geçti benimde. Amacım 90 nı geçmekken sadece sınavda 128 net yapabildim. Güzel heycanlı ve bir o kadar da yorucu bir yolculuktu. Mahmut hocanın katkıları, harcadığı emeğin bedeli ödenmez. Bu yolculuğ..

Erhan

Erhan

35 gün önce

Anılar anılar

Anılar anılar saymakla bitmez. Bu zorlu süreçte yanımızda olan değerli mahmut hocamıza büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Sitede ne istediysek en fazla bir saat sonra yapıldı. Mahmuttan hızlısı mezarda :)) en büyük başarı neydi bili..

Selma2301

Selma2301

42 gün önce

2.Yedek Stresi🤲

Merhaba, az önce Mahmut hocama mesaj attim. Şuan bir çikmazda gibiyim. 2. Yedek! Ne kadar üzücü gelen bir kelime. Ama konuşmamızda bir nebze de olsa içime çicek tohumları ekti. En azindan kazanabilme ümidi oluştu. Tabi her şey KISMET. O..

Hüsniye06

Hüsniye06

58 gün önce

SABAH AKŞAM BU SİTEDE OLUP SONRASINDA MÜLAKAT SEVİNCİNİ YAŞAMAK ;)

EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. EN UFAK RİCAYI DİKKATE ALARAK HEMEN SİTEYİ ONA GÖRE REVİZE EDEN VE HERKESE SORUNSUZ HİZMET SUNDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ..

Belksbelks

Belksbelks

84 gün önce

Hep bir umutla heyecanla bekleyiş

Klavye sınavına o kadar heyecanla gittim ki anlatamam içim kıpır kıpır ne olacak yazabilecek miyim? Yanımda en büyük destekçilerimden biri vardı onun ben sana inanıyorum sen elinden gelenin en iyisini yapacaksın diye bana şans dileyip ..

Katip Online

Katip Online

114 gün önce

Katip Online Hikâyesi

Katip Online, bir grup zabıt katibi, mübaşir ve yazı işleri müdürü tarafından meslekte gelişimi sağlamak adına oluşturulan sonrasında adayların, lise ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile büyüyen kişisel klavye gelişimine..

Klavyetör

Klavyetör

137 gün önce

BAŞARACAĞIM MUTLAKA PES ETMEK YOK

Klavye zorlu bir maraton ama çalışınca mutlaka karışılığını alacağınız bir çalışma süreci şu anda ortalama 60 kelime yazıyorum inşallah bir gün bu yazımı okurken verdiğim emeklerin karşılığını almış olmanın mutlulu..

Ilkerozbey

Ilkerozbey

139 gün önce

Yumuşak Klavye Mağduru

160-180 civarı yazmama rağmen yumuşak klavye yüzünden 128 kelimeyle hak kazandım.Bu sitede çok güzel insanlar tanıdım tatlı rekabetlerimiz oldu. Başta emeklerinden dolayı Mahmut hoca'ya sonra diğer arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

Furkiii

Furkiii

139 gün önce

Doğru ve düzenli bir çalışma ile başarılamayacak şey yok :)

Bu site benim için gerçekten dönüm noktası oldu katip online ile tanışmadan önce kelime sayılarım çok az ilerliyordu ama arkadaşımın beni bu siteyle tanıştırmasıyla birlikte normal düello ve toplu düellolara katılarak hem kelime..

Ayten Yanar

Ayten Yanar

141 gün önce

PES ETME VE KENDİNE İNAN BAŞARACAKSIN

arkadaşlar ben 3 ay gibi bir sürede on parmak klavye öğrendim ve mülakata girmeye hak kazandım. bu yazımı okuyorsanız kendinize inanın ve güvenin siz isterseniz başarabilirsiniz. sadece kendinize güvenmeyi bilin. ben ilk defa hazırland..

Zeliha Ertozan

Zeliha Ertozan

141 gün önce

PES ETMEK YOK YOLA DEVAM "ELBET BİR GÜN"

BEN MALESEF ELENDİM :(Ben sınava yaklaşık yedi aydır çalışıyorum ve ara ara çalışıyordum benim en büyük hatalarım ekrana bakma alışkanlığı ve silme tuşunu kullanma alışkanlığım vardı son zamanlarda ekrana bakma alışkanl..

Gülay

Gülay

141 gün önce

Adım Adım İlerlemek

Öncelikle katiponline sitesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu siteye ilk girdiğimde 105 civarlarında yazıyordum ve sınava bir ay kadar kısa bir süre kalmıştı. Siteyi keşfettikten sonra sürekli bu sitede çal..

:):):):)

:):):):)

142 gün önce

ASLA PES ETMEYİN

Ben on parmağı 6 haftada öğrendim. İsteyince çok kısa sürede ve rahatlıkla öğrenebileceğimin farkına vardım. Yeni başlayacak arkadaşlar sizlerde asla pes etmeyin ben ilk denemem de 33/30 yazmıştım 3 dakikada son denemelerimde 139..

Velican

Velican

142 gün önce

Yaşandıkça tecrübe kazanılır ve öğrenilir..

Öncelikle katip online ailesine ve hocalarıma sonsuz teşekkür ederim.  Katip online ailesi ile tanışmam biraz geç oldu ama ne kadar geç olsada bana bu süre zarfında çok şey kattılar ilk tercih yaptım puanım biraz düşüktü gelse..

Meryem (:

Meryem (:

143 gün önce

Katiponline sayesinde :)

Gruba ilk katılanlardanm :) bir anda Facebook da denk gelip gruba katıldım çok güzel bir gruptu çok güzel insanlar tanıdım kendilerini çok iyi biliyorlar kimlerden bahsettiğimi :) Mahmut Yılmaz'a ise çok ama çok tşk ederim onun sayesin..

Buytozzz

Buytozzz

143 gün önce

BU SİTEDE HARCANAN 1.5 AY SONRASI GELEN BAŞARI

Öncelikle katip online sitesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ayrıca klavye teknikleri bünyesinde yer alan tüm hocalarıma teşekkür ederim. 3 Mart günü başvurumu yaptıktan sonra bu sitede yaptığım ilk düelloda 80 kelimede 70..

EMEL ALTAN

EMEL ALTAN

143 gün önce

NE PAHASINA OLURSA OLSUN BAŞARACAĞIM

MerhabaÖncelikle katip online ailesini tebrik ediyorum onca emeklerinden başarılarından dolayı.Arkadaşlar sizleri de tebrik ediyorum gerek kpss gerek klavye herkes çok emek verdi. Bu gün çorlu CTE sonucum açıklandı 129 net 14 yanlış bı..

şanslı Marslı

şanslı Marslı

144 gün önce

Mücadelelerle dolu hayatlar..

Merhaba. Başta site editörlerimiz olmak üzere tüm adaylara selamlarımı iletiyorum. Daha yolun yarısındayız. Henüz netleşmiş hiçbir şey yok. Fakat bu süreçte yanımızda olan deneyimlerini bizlerle paylaşan, iyi niyetle bizlere yakla..

Rabia01

Rabia01

144 gün önce

YILLAR GEÇSE OKUYACAĞIM ANI

2021 Nisan ayı..Adana Adliyesi Ilk Zabıt Katipliği sınavım. Çok heyecanlanmıştım tabir-i caizse parmaklarımın dansözlere taş çıkardığı 3 dakikalık serüven..elenmiştim.2022 14 Mayıs Adana Adliyesi 2.Zabıt Katipliği sınavım. ..

Bensaykoo

Bensaykoo

144 gün önce

Inan!

Geçen sene denemek için girdiğim icra katipliği sinavinda 44 yazıp elenmistim bu sene ise kendime inandım ve klavye mülhakatinı başardım. 3 komisyonun 2'si olumlu diğeri aciklanmadi. Her metin baslamadan o 3 2 1 yazisini heyecanla bekled..

Batuhan

Batuhan

144 gün önce

Kendinize inanmaya başladığınız anda yolun yarısına gelmiş oluyorsunuz

5.kez mülakata girecem daha önce 4 kere elendim ama bir gün bu mesleği yapacağıma olan inancımdan vazgeçmedim , çünkü inanmak başarmanın yarısıdır amacı olan insanda çare olmayanda bahane bitmez o yüzden bahanelerizi bir kenara bı..

Çiğdem

Çiğdem

144 gün önce

Mutlu ve Motivasyonlu akşamlar ...

Siteyi ilk keşfettiğimde nasıl kullanılır bilmiyordum ancak yöneticileri ile irtibata geçtiğimde detaylı bir şekilde anlattıkları yetmiyormuş gibi bir de arkadaş gibi yaklaştılar. Çok samimi bir ortam oluştu. Bu beni derin..

Ümit ŞEKER (@umitseker)

Ümit ŞEKER (@umitseker)

144 gün önce

Mucizelere Hazır Olun ve O-la-cak...

Sıkıntılı zamanlarda sakın ümidini kesme; çalış, gayret göster. Göreceksin ki, bir gün güneşli, neşeli günler seni kucaklayacaktır. “Güçlük kolaylıkla beraberdir”-Mevlana-Yıllardır birçok arkadaşla birlikte güzel çalı..

Ozgeali

Ozgeali

144 gün önce

İlk deneyimim🥰

Yaklaşık 1 senedir katipliğe hazırlanıyorum kpss puanım biraz yüksek olduğu için 3 dalda da başvurum kabul edildi . Katiponline kurulduğu sürece oradan çalıştım bire bir sorunlarım isteklerim oldu benimle çok ilgilendiler isteklerim..

üçparmaknesli

üçparmaknesli

144 gün önce

🍀

Emek olmadan yemek olmuyor derler ya doğru bizim için çabalayan üslubunu bozmadan her zaman güzellikle cevap veren mahmut hocama teşekkür ederim😌 çok sitede çalıştım ama emek verenlerin bir sözünü iki etmeyen nadir insanlarla karş..

Ismailyaman

Ismailyaman

145 gün önce

7 senenin sonunda gelen inanılmaz mutluluk

İlk zabıt katipliği serüvenim 2012 yılında Kahramanmaraş'da üçüncü olarak başlamıştı. İlk kez orada elenmiştim sonrasında memleketin olan Osmaniye ilinde girdim orada da 5. oldum tabi orada yine elendim, sonrasında Burdur'da girdim..

Ferdigmstn

Ferdigmstn

145 gün önce

İL 2. ligi ile olacak mı acaba :)

İlk deneyimim ve ilk klavye sınavım :) mülakata kaldı 8 gün ... 85 ile başladığım klavyeyi sınavda 176 net olarak kapattım. İl ikincisi oldum Şuan mülakat hazirlik sürecindeyim Tarih 15 Mayıs 2022 bakalım zaman bizleri nereye götü..

&betül&

&betül&

145 gün önce

Heycan kontrolünün yarıştığı bir sınav

Öncelikle başta yöneticilerimiz olmak üzere tüm grup arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Kendim adına her akşam düzenlenen düellolar heycanımı kontrol etmemde çok faydalı oldu.133 doğru ile şükür mülakata kaldım.Bu sene yazama..

Baki

Baki

145 gün önce

TALİHSİZLİK VE HEYECAN

Mallasef yazdığım konum berbattı komisyon müdürü arkamda başsavcı ve reis solumda ekstra 3 saat beklemek stres yaptı Yozgat komisyonu acemiceydi sıralama yapılıyor 7şer q 9ar f alıyorlar adliyenin en üst katından 1 er kat aşağı ç..

ED

ED

146 gün önce

Çağlayandan Selamlar :)

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan katip online ekibine öncelikle teşekkür ederim. Katip online süreci takip ederek yeni sisteme geçiş için süreci hızlandırıp benzer ekran oluşturarak çalışmalarımıza yardımcı oldu fakat siste..

KATİBE HANIM

KATİBE HANIM

146 gün önce

MAĞLUBİYETE UĞRAYINCA ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA,HER BAŞARISIZLIKTA BİR ZAFER ARZUSU YATAR

Herkese merhabalar bu süreçte yardımcı olan katiponline. ekibine ve burada kendimizi geliştirmemize yardımcı olan rekabet ve yarış içerisinde olduk yeri geldi mutlu olduk yeri geldi üzüldük umutsuzluğa kapıldık ama yılmadan usanmadan..

Yagmurrr

Yagmurrr

146 gün önce

BİRGÜN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK..

CTRL+F5 yapın arkadaşlarrrrr... :) Belki yine kaybettim ama her yıkılışımda daha güçlü bir canavara dönüştüğüm unutulmasın .. Dilerim birgün herkes emeklerinin karşılığını alır. Bu kasıntı olmayan eğlenceli site için eme..

???

???

146 gün önce

Biz birlikte başardık????

????Arkadaşlar ben istediğim sonuca ulaştım çok şükür???? mülakata kaldım çok iyi bir sayı ile burada hepimiz bir emek verdik kimimiz yazdık kimimiz heyecanımıza yenik düştük olsun herşey sınav değil (tabi benimde bu 3.girişim) ..

Cigdem5265

Cigdem5265

147 gün önce

Sabır sabır yaaa sabır????

Katip online = sabırlı ekip???? gecelerini gündüzlerine katıp karşılıksız emekleri için minnettarım???? iyi ki varsınız.. ..

Ozsy

Ozsy

147 gün önce

KatipOnline ✨

Bu yolculukta bize en iyi yöntemi gösteren heyecanımızın yatışmasını sağlayan KatipOnline ekibine, özellikle Mahmut Hoca'ya çoooook teşekkürler ✨ isteyen, emek veren herkesin yolu KatipOnline'dan geçsin ve açık olsun ⭐..

MAHMUT YILMAZ

MAHMUT YILMAZ

147 gün önce

Anılar, Anılar...

Anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar. Güzel bir şarkının sözleriyle başlamakta güzel...Benim için Katip Online sanırım nasıl sabırlı olunur? Sorusunun bir cevabıydı... :)Anlatılacak o kadar çok anım, anlatacak o kadar gü..

Fincan Kahvem

Fincan Kahvem

147 gün önce

Katiponline ekibine teşekkürler. Azim ve sabır başarıyı beraberinde getirir.

herkese merhaba bu sözleri hem kendim hem hazırlanacak olan diğer arkadaşlar için yazıyorum. emek verip kalbi güzel olan herkesin işi yolunda gitsin inşallah. f klavye ile başlamanızı öneririm yeni başlayacaklar için. içinizi ferah tu..

Fatmanurkrblt

Fatmanurkrblt

147 gün önce

SABRIN SONUNDA SELÂMET VAR :)

Değerli kurucularımız ve yöneticilerimiz başta olmak üzere katip online sitesine çok teşekkür ederim. Ben adalet mezunuyum 3 dakikada 120 civarlarındayken katip online sitesini keşfettim ve çalışmalara başladım 1.5 ayda 30 kelime art..

Gummo

Gummo

147 gün önce

Teşekkür

Değerli katiponlie.com ekibi, burada kendimizi geliştirirken aynı zamanda çok eğlendik, rekabet ettik. İyisiyle kötüsüyle bir sınav dönemi geçti. Bizi burada buluşturan ekibinize reklamsız bir site sunduğunuz ve verdiğiniz diğer büt..

Sniper

Sniper

147 gün önce

izmirinn gülüü olarak saygıyla selamlar

biz bu yola yapamazsın edemezsinler diyenler için baş koyduk gittik vardık adliye kapılarına yazdık 142 baktık yolumuza katip onlinecim iyi ki varmış ya ilk düelloya girdiğimdeki heyecanımı hatırlıyorum da sanki adliyede mülakat anı..

Müfeddet

Müfeddet

148 gün önce

Klavye Mülakatı

En önemli hususun heyecanına yenik düşmemek ve sakin kalmak olduğunu anladım. Sınav anına kadar hiçbir şekilde heyecan yapmamama rağmen sınav anında bastıran heyecan ve çevresel faktörlerden dolayı ellerim birbirine karıştı. Metni..

Iremmeseli

Iremmeseli

148 gün önce

Katip online

Katip online sitesiyle tanıştığımda ne kadar da bireysel çalışıp arkadaşlarımla düello yapsam da heyecanlanıyordum.Bana her akşam düello açmamı sağlayan Mahmut hocamın sayesinde daha fazla ilerledim.Ve hem kendim hem de düelloya k..