Reklam
Paylaşılan Anı : 62

Haydi Sende Bizimle Anını Paylaş!

Raskolniko.v

Raskolniko.v

3 gün önce

Vira Bismillah

ŞURADA DURSUN, ATANINCA GELİP NE GÜNLERDİ DİYECEĞİM. (29.01.2023 PAZAR 19:49)..

Ataberkakcakoyuun

Ataberkakcakoyuun

6 gün önce

Hazırsak eğer emaneti olanı almaya geliyorum

Olmaması için bir neden olduğunu düşünmüyorum. Olacak gibi iddialı bir beyanda da bulunmak istemiyorum. Olmasını arzu eder miyim? Olmasını arzu ederim. 8 Ay sonra görüşmek üzere...

Melisa81

Melisa81

12 gün önce

<3

Elif arkadaşım ve ben çok mutluyuz...

Ercan

Ercan

16 gün önce

İnanmak başarmanın yarısıdır

Hayatımda ilk kez katiplik sınavına başvuru yapacağım. Daha önceleri 120-140 arası yazan ben emeklerim neticesinde artık 190-210 arası yazmaktayım. Demem o ki kendinizden ümidinizi asla kesmeyin. Aileniz, sevdikleriniz ve değer verdiğin..

1BiskremVersem ღ

1BiskremVersem ღ

16 gün önce

memonto

umutlar 2024 e kaldı :)..

Devrim Kaplan

Devrim Kaplan

21 gün önce

ELBET BİR GÜN...

Çok güzel ve hak hukuklu bir meslektir .Dilerim isteyen herkes bu platformda olur .Size tavsiye sevginin olmadığı bu dönemde kendinize değer verin ve saygı gösterin .Onun dışında başka hiçbir şeyin önemi yoktur sağlıkla kalın.....

Istkatip34

Istkatip34

27 gün önce

K a t i p

Akıl ve ruh sağlığınız için bu mesleği terchi etmeyin, fazlasıyla çeşitli memurluklar var. Yöneliminiz Adalet Bakanlığı olmasın ..

Azad Abi

Azad Abi

36 gün önce

ilk defa katiplik başvurusu yapacam

neden olmasın diye kurduğum bir cümle ile başladı herşey sahi neden olmasın kazanan kişilerden ne farkımız var ki yanımızda olması gereken azim istek ve biraz sabır birde inanırmısınız bilmem ama birazda şans olacak nasipse olur ye..

Duygu55

Duygu55

44 gün önce

f klavye çalışması

19.12.2022 98 kelime 86 doğru 12 yanlış başlangıç..

Dalgın

Dalgın

48 gün önce

istersek her şeyin mümkün olacağına inanıyorum

yeni katıldım bu programa ve önümüzdeki mülakatlar için hazırlanıyorum umarım hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız. başarılarınız daim olsun,,..

Haticee

Haticee

56 gün önce

elendim elendim bu sene olacak ama inşallah;)

merhaba arkadaşlar ikizleriyle iki seneden belli çok çok emek veren bir anne olarak yazıyorum buraya çok uykusuz kaldım çok yoruldum ilk sene girdiğimde sınava klavyede iyi değildim ikinci girdiğimde ise kendim iyi yazıyordum o sınav hey..

Bergen

Bergen

106 gün önce

MOTİVE <3

Merhaba arkadaşlar eğer bir gün ümidiniz tükendiği zaman okuyabileceğiniz bir şeyler yazmak istiyorum fakat bu sizi ne kadar tatmin eder orasını bilemiyorum. Her başarı sizin emekleriniz ve çabalarınız sayesinde olacağını unutmayın..

Şuleyldz

Şuleyldz

106 gün önce

Nazara geldik :)

Gireceğim ilk klavye mülakatıydı...Başvurumu yaptım umudum yok Bi şekilde bekliyordum ve sonuçlar açıklandığında mülakata hak kazanmıştım. Hemen Bi klavye alış çalışmaya başladım uzun süredir bilgisayar kullanmıyordum ve 1 a..

Iremmeseli

Iremmeseli

111 gün önce

Bir zamanlar Katip olma aşamasındaydım🌸

Adalet meslek lisesi mezunu olduktan sonra bana destek veren adalet hocam kursiyerlik yapmaya başlamıştı.Hafta icleri ve hafta sonları kurslara katılarak kendimi geliştirmeye başlamıştım . İlk başta nasıl bir meslek olduğunu bilmediği..

Ümit ŞEKER (@umitseker)

Ümit ŞEKER (@umitseker)

117 gün önce

Erişmek isteği hedefi olmayanlar çalışmaktan zevk almazlar. Unutmayın ki oturduğu yerden başarıya ulaşan tek şey tavuktur.

Herkese merhabalar, İsmim Ümit ŞEKER ve kısaca kendimden bahsettikten sonra katiplik konusunda da yüzlerce çalışmış olduğum arkadaşlar ve elde etmiş olduğumuz başarılar (başarısızlıklar) da var tabii ki ama pes etmemek, dönüp a..

Ntu7

Ntu7

120 gün önce

6 KOCA SENE...

Bu yola yeni çıkmış.. ya da bu yolculuğa başlamayı düşünen arkadaşlar.. ne olursa olsun bir şeyi gerçekten istiyorsanız PES ETMEYİN. böyle güzel uygulamaların gruplarında kıymetini bilin.. ben bu yolu emekleyerek yürüdüm. sizle..

Selma2301

Selma2301

160 gün önce

2.Yedek Stresi🤲

Merhaba, az önce Mahmut hocama mesaj attim. Şuan bir çikmazda gibiyim. 2. Yedek! Ne kadar üzücü gelen bir kelime. Ama konuşmamızda bir nebze de olsa içime çicek tohumları ekti. En azindan kazanabilme ümidi oluştu. Tabi her şey KISMET. O..

Belksbelks

Belksbelks

202 gün önce

Hep bir umutla heyecanla bekleyiş

Klavye sınavına o kadar heyecanla gittim ki anlatamam içim kıpır kıpır ne olacak yazabilecek miyim? Yanımda en büyük destekçilerimden biri vardı onun ben sana inanıyorum sen elinden gelenin en iyisini yapacaksın diye bana şans dileyip ..

Seher

Seher

120 gün önce

Yine , yeniden savasmaya hazirim

Bu anıyı sınavımin üstünden çok zaman geçtikten sonra yazıyorum.belki de yeni yeni toparladım kendimi . Neden olmadı sorusuna verilecek o kadar çok bahanem , o kadar çok cevabım var ki ama hayir ben bahane üretmek için bilgisayar ..

Erhan

Erhan

153 gün önce

Anılar anılar

Anılar anılar saymakla bitmez. Bu zorlu süreçte yanımızda olan değerli mahmut hocamıza büyük teşekkürlerimi sunuyorum. Sitede ne istediysek en fazla bir saat sonra yapıldı. Mahmuttan hızlısı mezarda :)) en büyük başarı neydi bili..

Menekşe

Menekşe

152 gün önce

Devam edin ve başarın

Evet başarıya giden yolum burdan geçti benimde. Amacım 90 nı geçmekken sadece sınavda 128 net yapabildim. Güzel heycanlı ve bir o kadar da yorucu bir yolculuktu. Mahmut hocanın katkıları, harcadığı emeğin bedeli ödenmez. Bu yolculuğ..

Yüsra

Yüsra

120 gün önce

Katip online her zaman yanımda olan

Slm arkadaşlar katip online sitesi ilk kurulduğu günden beri saat kaç olursa olsun her zaman yanında olan yöneticileri her zaman destek veren bir site olmasından dolayı çok yardımını gördüm ne zaman Bi eksik var desem hemen siteye yeni ..

Klavyetör

Klavyetör

255 gün önce

BAŞARACAĞIM MUTLAKA PES ETMEK YOK

Klavye zorlu bir maraton ama çalışınca mutlaka karışılığını alacağınız bir çalışma süreci şu anda ortalama 60 kelime yazıyorum inşallah bir gün bu yazımı okurken verdiğim emeklerin karşılığını almış olmanın mutlulu..

Ilkerozbey

Ilkerozbey

257 gün önce

Yumuşak Klavye Mağduru

160-180 civarı yazmama rağmen yumuşak klavye yüzünden 128 kelimeyle hak kazandım.Bu sitede çok güzel insanlar tanıdım tatlı rekabetlerimiz oldu. Başta emeklerinden dolayı Mahmut hoca'ya sonra diğer arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

Furkiii

Furkiii

257 gün önce

Doğru ve düzenli bir çalışma ile başarılamayacak şey yok :)

Bu site benim için gerçekten dönüm noktası oldu katip online ile tanışmadan önce kelime sayılarım çok az ilerliyordu ama arkadaşımın beni bu siteyle tanıştırmasıyla birlikte normal düello ve toplu düellolara katılarak hem kelime..

BİLGEHAN DUMLU

BİLGEHAN DUMLU

120 gün önce

İYİ Kİ KATİP ONLİNE:)

Katip online ile arkadaşım Fatmanur sayesinde tanıştım. Kurstayken bize tavsiye etti ve biz de çalışmalarımızı buradan gerçekleştirdik. Ben 3 dakikada 60 kelime yazıyordum. Katip online da çalışmalar yaparak hızımı ve kelimelerimi..

Ayten Yanar

Ayten Yanar

259 gün önce

PES ETME VE KENDİNE İNAN BAŞARACAKSIN

arkadaşlar ben 3 ay gibi bir sürede on parmak klavye öğrendim ve mülakata girmeye hak kazandım. bu yazımı okuyorsanız kendinize inanın ve güvenin siz isterseniz başarabilirsiniz. sadece kendinize güvenmeyi bilin. ben ilk defa hazırland..

Zeliha Ertozan

Zeliha Ertozan

259 gün önce

PES ETMEK YOK YOLA DEVAM "ELBET BİR GÜN"

BEN MALESEF ELENDİM :(Ben sınava yaklaşık yedi aydır çalışıyorum ve ara ara çalışıyordum benim en büyük hatalarım ekrana bakma alışkanlığı ve silme tuşunu kullanma alışkanlığım vardı son zamanlarda ekrana bakma alışkanl..

Atanmış Katip

Atanmış Katip

120 gün önce

YORULANLARA,ÜZÜLENLERE VE BİRAZ UMUDA İHTİYACI OLANLARA...

Katip Online ile tanıştığım zaman 7. sınavıma hazırlanıyordum. 7 sizin için ne ifade eder bilmem ama benim için 6 yıkılış 6 hayal kırıklığı 6 umudunu kaybetme noktasına gelişi hatırlatıyor. Buraya binlerce anımı binlerce umu..

Fatmanurkrblt

Fatmanurkrblt

265 gün önce

SABRIN SONUNDA SELÂMET VAR :)

Değerli kurucularımız ve yöneticilerimiz başta olmak üzere katip online sitesine çok teşekkür ederim. Ben adalet mezunuyum 3 dakikada 120 civarlarındayken katip online sitesini keşfettim ve çalışmalara başladım 1.5 ayda 30 kelime art..

:):):):)

:):):):)

260 gün önce

ASLA PES ETMEYİN

Ben on parmağı 6 haftada öğrendim. İsteyince çok kısa sürede ve rahatlıkla öğrenebileceğimin farkına vardım. Yeni başlayacak arkadaşlar sizlerde asla pes etmeyin ben ilk denemem de 33/30 yazmıştım 3 dakikada son denemelerimde 139..

Hüsniye06

Hüsniye06

176 gün önce

SABAH AKŞAM BU SİTEDE OLUP SONRASINDA MÜLAKAT SEVİNCİNİ YAŞAMAK ;)

EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. EN UFAK RİCAYI DİKKATE ALARAK HEMEN SİTEYİ ONA GÖRE REVİZE EDEN VE HERKESE SORUNSUZ HİZMET SUNDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ..

Velican

Velican

260 gün önce

Yaşandıkça tecrübe kazanılır ve öğrenilir..

Öncelikle katip online ailesine ve hocalarıma sonsuz teşekkür ederim.  Katip online ailesi ile tanışmam biraz geç oldu ama ne kadar geç olsada bana bu süre zarfında çok şey kattılar ilk tercih yaptım puanım biraz düşüktü gelse..

Gülay

Gülay

259 gün önce

Adım Adım İlerlemek

Öncelikle katiponline sitesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu siteye ilk girdiğimde 105 civarlarında yazıyordum ve sınava bir ay kadar kısa bir süre kalmıştı. Siteyi keşfettikten sonra sürekli bu sitede çal..

Meryem (:

Meryem (:

261 gün önce

Katiponline sayesinde :)

Gruba ilk katılanlardanm :) bir anda Facebook da denk gelip gruba katıldım çok güzel bir gruptu çok güzel insanlar tanıdım kendilerini çok iyi biliyorlar kimlerden bahsettiğimi :) Mahmut Yılmaz'a ise çok ama çok tşk ederim onun sayesin..

Buytozzz

Buytozzz

261 gün önce

BU SİTEDE HARCANAN 1.5 AY SONRASI GELEN BAŞARI

Öncelikle katip online sitesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ayrıca klavye teknikleri bünyesinde yer alan tüm hocalarıma teşekkür ederim. 3 Mart günü başvurumu yaptıktan sonra bu sitede yaptığım ilk düelloda 80 kelimede 70..

EMEL ALTAN

EMEL ALTAN

261 gün önce

NE PAHASINA OLURSA OLSUN BAŞARACAĞIM

MerhabaÖncelikle katip online ailesini tebrik ediyorum onca emeklerinden başarılarından dolayı.Arkadaşlar sizleri de tebrik ediyorum gerek kpss gerek klavye herkes çok emek verdi. Bu gün çorlu CTE sonucum açıklandı 129 net 14 yanlış bı..

Miissarmy

Miissarmy

120 gün önce

Miissarmy'den Bir İz

Anı defterine ne yazsam diye düşünüp durdum, sürekli silip silip yeniden yazdım açıkçası buraya ne yazacağımı bilmiyorum ama ileride dönüp baktığımda benden de küçük bir iz olsun istiyorum. Klavye sınavına hazırlandığım s..

şanslı Marslı

şanslı Marslı

262 gün önce

Mücadelelerle dolu hayatlar..

Merhaba. Başta site editörlerimiz olmak üzere tüm adaylara selamlarımı iletiyorum. Daha yolun yarısındayız. Henüz netleşmiş hiçbir şey yok. Fakat bu süreçte yanımızda olan deneyimlerini bizlerle paylaşan, iyi niyetle bizlere yakla..

Rabia01

Rabia01

262 gün önce

YILLAR GEÇSE OKUYACAĞIM ANI

2021 Nisan ayı..Adana Adliyesi Ilk Zabıt Katipliği sınavım. Çok heyecanlanmıştım tabir-i caizse parmaklarımın dansözlere taş çıkardığı 3 dakikalık serüven..elenmiştim.2022 14 Mayıs Adana Adliyesi 2.Zabıt Katipliği sınavım. ..

&betül&

&betül&

263 gün önce

Heycan kontrolünün yarıştığı bir sınav

Öncelikle başta yöneticilerimiz olmak üzere tüm grup arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Kendim adına her akşam düzenlenen düellolar heycanımı kontrol etmemde çok faydalı oldu.133 doğru ile şükür mülakata kaldım.Bu sene yazama..

Bensaykoo

Bensaykoo

262 gün önce

Inan!

Geçen sene denemek için girdiğim icra katipliği sinavinda 44 yazıp elenmistim bu sene ise kendime inandım ve klavye mülhakatinı başardım. 3 komisyonun 2'si olumlu diğeri aciklanmadi. Her metin baslamadan o 3 2 1 yazisini heyecanla bekled..

Batuhan

Batuhan

262 gün önce

Kendinize inanmaya başladığınız anda yolun yarısına gelmiş oluyorsunuz

5.kez mülakata girecem daha önce 4 kere elendim ama bir gün bu mesleği yapacağıma olan inancımdan vazgeçmedim , çünkü inanmak başarmanın yarısıdır amacı olan insanda çare olmayanda bahane bitmez o yüzden bahanelerizi bir kenara bı..

Çiğdem

Çiğdem

262 gün önce

Mutlu ve Motivasyonlu akşamlar ...

Siteyi ilk keşfettiğimde nasıl kullanılır bilmiyordum ancak yöneticileri ile irtibata geçtiğimde detaylı bir şekilde anlattıkları yetmiyormuş gibi bir de arkadaş gibi yaklaştılar. Çok samimi bir ortam oluştu. Bu beni derin..

Ferdigmstn

Ferdigmstn

263 gün önce

İL 2. ligi ile olacak mı acaba :)

İlk deneyimim ve ilk klavye sınavım :) mülakata kaldı 8 gün ... 85 ile başladığım klavyeyi sınavda 176 net olarak kapattım. İl ikincisi oldum Şuan mülakat hazirlik sürecindeyim Tarih 15 Mayıs 2022 bakalım zaman bizleri nereye götü..

Ümit ŞEKER (@umitseker)

Ümit ŞEKER (@umitseker)

262 gün önce

Mucizelere Hazır Olun ve O-la-cak...

Sıkıntılı zamanlarda sakın ümidini kesme; çalış, gayret göster. Göreceksin ki, bir gün güneşli, neşeli günler seni kucaklayacaktır. “Güçlük kolaylıkla beraberdir”-Mevlana-Yıllardır birçok arkadaşla birlikte güzel çalı..

Ozgeali

Ozgeali

262 gün önce

İlk deneyimim🥰

Yaklaşık 1 senedir katipliğe hazırlanıyorum kpss puanım biraz yüksek olduğu için 3 dalda da başvurum kabul edildi . Katiponline kurulduğu sürece oradan çalıştım bire bir sorunlarım isteklerim oldu benimle çok ilgilendiler isteklerim..

üçparmaknesli

üçparmaknesli

262 gün önce

🍀

Emek olmadan yemek olmuyor derler ya doğru bizim için çabalayan üslubunu bozmadan her zaman güzellikle cevap veren mahmut hocama teşekkür ederim😌 çok sitede çalıştım ama emek verenlerin bir sözünü iki etmeyen nadir insanlarla karş..

Ismailyaman

Ismailyaman

263 gün önce

7 senenin sonunda gelen inanılmaz mutluluk

İlk zabıt katipliği serüvenim 2012 yılında Kahramanmaraş'da üçüncü olarak başlamıştı. İlk kez orada elenmiştim sonrasında memleketin olan Osmaniye ilinde girdim orada da 5. oldum tabi orada yine elendim, sonrasında Burdur'da girdim..

Baki

Baki

263 gün önce

TALİHSİZLİK VE HEYECAN

Mallasef yazdığım konum berbattı komisyon müdürü arkamda başsavcı ve reis solumda ekstra 3 saat beklemek stres yaptı Yozgat komisyonu acemiceydi sıralama yapılıyor 7şer q 9ar f alıyorlar adliyenin en üst katından 1 er kat aşağı ç..

ED

ED

264 gün önce

Çağlayandan Selamlar :)

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan katip online ekibine öncelikle teşekkür ederim. Katip online süreci takip ederek yeni sisteme geçiş için süreci hızlandırıp benzer ekran oluşturarak çalışmalarımıza yardımcı oldu fakat siste..

Sniper

Sniper

265 gün önce

izmirinn gülüü olarak saygıyla selamlar

biz bu yola yapamazsın edemezsinler diyenler için baş koyduk gittik vardık adliye kapılarına yazdık 142 baktık yolumuza katip onlinecim iyi ki varmış ya ilk düelloya girdiğimdeki heyecanımı hatırlıyorum da sanki adliyede mülakat anı..

KATİBE HANIM

KATİBE HANIM

264 gün önce

MAĞLUBİYETE UĞRAYINCA ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA,HER BAŞARISIZLIKTA BİR ZAFER ARZUSU YATAR

Herkese merhabalar bu süreçte yardımcı olan katiponline. ekibine ve burada kendimizi geliştirmemize yardımcı olan rekabet ve yarış içerisinde olduk yeri geldi mutlu olduk yeri geldi üzüldük umutsuzluğa kapıldık ama yılmadan usanmadan..

Yagmurrr

Yagmurrr

264 gün önce

BİRGÜN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK..

CTRL+F5 yapın arkadaşlarrrrr... :) Belki yine kaybettim ama her yıkılışımda daha güçlü bir canavara dönüştüğüm unutulmasın .. Dilerim birgün herkes emeklerinin karşılığını alır. Bu kasıntı olmayan eğlenceli site için eme..

???

???

265 gün önce

Biz birlikte başardık????

????Arkadaşlar ben istediğim sonuca ulaştım çok şükür???? mülakata kaldım çok iyi bir sayı ile burada hepimiz bir emek verdik kimimiz yazdık kimimiz heyecanımıza yenik düştük olsun herşey sınav değil (tabi benimde bu 3.girişim) ..

Fincan Kahvem

Fincan Kahvem

265 gün önce

Katiponline ekibine teşekkürler. Azim ve sabır başarıyı beraberinde getirir.

herkese merhaba bu sözleri hem kendim hem hazırlanacak olan diğer arkadaşlar için yazıyorum. emek verip kalbi güzel olan herkesin işi yolunda gitsin inşallah. f klavye ile başlamanızı öneririm yeni başlayacaklar için. içinizi ferah tu..

Gummo

Gummo

265 gün önce

Teşekkür

Değerli katiponlie.com ekibi, burada kendimizi geliştirirken aynı zamanda çok eğlendik, rekabet ettik. İyisiyle kötüsüyle bir sınav dönemi geçti. Bizi burada buluşturan ekibinize reklamsız bir site sunduğunuz ve verdiğiniz diğer büt..

Cigdem5265

Cigdem5265

265 gün önce

Sabır sabır yaaa sabır????

Katip online = sabırlı ekip???? gecelerini gündüzlerine katıp karşılıksız emekleri için minnettarım???? iyi ki varsınız.. ..

Ozsy

Ozsy

265 gün önce

KatipOnline ✨

Bu yolculukta bize en iyi yöntemi gösteren heyecanımızın yatışmasını sağlayan KatipOnline ekibine, özellikle Mahmut Hoca'ya çoooook teşekkürler ✨ isteyen, emek veren herkesin yolu KatipOnline'dan geçsin ve açık olsun ⭐..

MAHMUT YILMAZ

MAHMUT YILMAZ

265 gün önce

Anılar, Anılar...

Anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar. Güzel bir şarkının sözleriyle başlamakta güzel...Benim için Katip Online sanırım nasıl sabırlı olunur? Sorusunun bir cevabıydı... :)Anlatılacak o kadar çok anım, anlatacak o kadar gü..

Müfeddet

Müfeddet

266 gün önce

Klavye Mülakatı

En önemli hususun heyecanına yenik düşmemek ve sakin kalmak olduğunu anladım. Sınav anına kadar hiçbir şekilde heyecan yapmamama rağmen sınav anında bastıran heyecan ve çevresel faktörlerden dolayı ellerim birbirine karıştı. Metni..

Katip Online

Katip Online

232 gün önce

Katip Online Hikâyesi

Katip Online, bir grup zabıt katibi, mübaşir ve yazı işleri müdürü tarafından meslekte gelişimi sağlamak adına oluşturulan sonrasında adayların, lise ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile büyüyen kişisel klavye gelişimine..